Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kadın sürücülere ve yolculara karanfil sürprizi

ANTALYA’NIN AKSU İLÇESİ’NDE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ NEDENİYLE YOL DENETİMİNDE BULUNAN İLÇE JANDARMA EKİPLERİ VE İLÇE EMNİYET EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ KADIN SÜRÜCÜLERE VE YOLCULARA KARANFİL DAĞITTI.

Kadın sürücülere ve yolculara karanfil sürprizi
08 Mart 2018 - 18:04
banner

Antalya’nın Aksu İlçesi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yol denetiminde bulunan Jandarma ve polis ekipleri kadın sürücülere ve yolculara karanfil dağıttı.

Aksu İlçesi Isparta-Antalya yolu üzerinde denetim yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, durdurdukları kadın sürücülere 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde çiçek verdi. İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik timleri, kadın sürücüler dışında durdurdukları minibüs ve otobüslerdeki kadın yolcular ile yayalara da çiçek vererek günlerini kutlarken el broşürü de dağıttı. Kadın sürücüler ve yolcular, yaşadıkları sürpriz karşısında şaşkınlık yaşarken kendilerine çiçek vererek, jest yapan trafik timlerine teşekkür etti.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi