Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

KADINA ŞİDDETE KLİPLİ HAYKIRIŞ

KADINA ŞİDDETE KLİPLİ HAYKIRIŞ
23 Eylül 2019 - 21:27
ilan

KADINA ŞİDDETE KLİPLİ HAYKIRIŞ

Son günlerde artan kadına şiddet ve kadın cinayetlerine dikkat çekmek için bir çığlıkta Antalya’dan atıldı.

Neşet Kılıç yönetiminde Doğukan Demirel tarafından seslendirilen Hayat şarkısında kadına şiddet ve kadın cinayetleri konusuna dikkat çekilerek, toplumsal mesaj verildi. 

Klip setinde cast ve set ekibi dahil olmak üzere 45 kişinin çalıştığı çekimler, Balbey, Üçkapılar, Kaleiçi, Lara ve Işıklar’da gerçekleşti.  

Dakka Prodüksiyon tarafından gerçekleşen klibin çekimleri, 17 – 21 Eylül tarihleri arasında tamamlandı. 

Klibin çekimi sırasında kendilerine yardımcı olan Antalyalılara teşekkür eden yönetmen Neşet Kılıç, “Sanatçımızla birlikte son yıllarda artan kadın cinayetleri, kadına şiddet olaylarına dikkat çekerek, farkındalık yaratmak istedik. Yaklaşık bir ayda klibin hazırlığını yaptık. Biz klip hazırlıklarını yaparken Emine Bulut cinayeti ile kadın cinayetleri Türkiye’nin gündemine oturdu. Umarız bu kliple kadın cinayetleri ve kadına şiddete karşı yapılan mücadeleye katkı koyarız” diye konuştu.

ilan
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiKış lastiği ısparta forkliftko cucekocuceoyuncu forumuesigarapleksi

cialis fiyatviagra satın al