Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kadınlara İletişim ve Satış Pazarlama Semineri

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİ’NDE OLUŞTURULAN ‘TOROS KADINLARI EMEK PAZARI’NDAKİ KADINLAR İÇİN SATIŞ PAZARLAMA VE İLETİŞİM SEMİNERİ VERİLDİ.

Kadınlara İletişim ve Satış Pazarlama Semineri
18 Aralık 2017 - 11:20

Antalya’nın Manavgat ilçesi’nde oluşturulan ‘Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki kadınlar için Satış Pazarlama ve İletişim semineri verildi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in, kadınların kent ve aile ekonomisi katkıda bulunması amacıyla oluşturduğu ‘Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki kadınlar, Atatürk Kültür Merkezi’nde, Satış Pazarlama ve İletişim hakkında seminerde bilgi sahibi oldu. Akdeniz Üniversitesi’nde satış ve pazarlama dalında eğitim veren Yardımcı Doçent Doktor Mert Batu, emekçi kadınlara, ürettikleri ürünlerin hangi koşullarda tüketiciye daha sağlıklı satılması gerektiğini anlatırken, İletişim Danışmanı Özlem Suer ise, markalaşma ve iletişim hakkında bilgi aktarımı yaptı.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a caren yakın lastikçiKış lastiği kefilsiz kredi veren bankalarko cuceoyuncu forumu