Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kahve Tiryakisi’nden Türkiye genelinde bayilik alabilirsiniz

Kahve Tiryakisi’nden Türkiye genelinde bayilik alabilirsiniz
01 Kasım 2018 - 14:34
Firma olarak uzun yılların verdiği deneyimle kahve tiryakileri için en güzel imkânları sunmaya devam ediyoruz. Kahve Tiryakisi olarak cafe ve restoran alanındaki 30 yıllık deneyimimizi müşterilerimizle paylaşırken aynı zamanda bu sektöre yatırım yapmak isteyenler için sunmayı sürdürüyoruz. Firmamızın yaptığı araştırmalarda, ülkemizdeki kahve tüketim oranının arttığı gözlemlenmiş ve bu yüzden daha kaliteli bir hizmet ağı geliştirmek için çalışmalarımızı artırmaya karar vermiş bulunuyoruz.
Kahve Tiryakisi olarak gerek ülkemizde gerekse dünyada yatırım amaçlı yapılacak girişimlerden en önemlisinin kahve sektörü olduğunu biliyoruz. Bu yüzden girişimcilik amacıyla hayatına yön vermek ve para kazanmak isteyen herkes için çalışmaya devam ediyoruz. Değerli müşterilerimize daima doğru zaman ve doğru yerde en iyi önerileri aktarırken sürekli destek olmanın gayreti içerisindeyiz.
Markamızın vazgeçilmez yüzü olan değerlerimiz, hem çalışanları hem de yurt genelindeki şubeleriyle desteklenmektedir. Bu anlamda tamamen etik ve tarafsız bir şekilde davranarak markamızla beraber bayilerimizin de büyümesi amacıyla çalışıyoruz. Kahve Tiryakisi’nin olduğu her noktada ulusal ve yerel ahlaka profesyonel bir şekilde saygı gösterirken bayilerimizin ve çalışanlarımızın mesleki anlamdaki donanımlarına bütçe ayırmayı sürdürüyoruz.
Kahve Tiryakisi daima ileri görüşlü ve sürekli gelişim içinde ilerlemektedir. Bu sayede sektördeki lider firma olarak daima yeniliklerden yararlanmayı sürdürüyoruz. Ayrıca müşterilerimiz için gerekli olan tüm kaynakları daha kârlı ve etkili bir yatırıma dönüştürmenin amacındayız. Bu sayede tüm iş ilişkilerinde ve rekabette etik davranarak saygınlığımızı korumaya devam ediyoruz.
Firma olarak bayilik sistemindeki tek hedefimiz, şubelerimizin yatırımlarını desteklemek ve markamızın bilinirliğini artırmaktır. Bununla beraber elde ettiğimiz deneyimlerimizi yatırımcılarla paylaşarak bu sektörün ne kadar avantajlı ve kazançlı olduğunu anlatıyoruz. Franchise sistemimizle ilgili merak ettiğiniz her bilgiyi Kahve Tiryakisi adresinden elde edinebilirsiniz. Sitemizde ayrıca devam eden kampanya bilgilerimize de ulaşabilirsiniz. Firmamızla ilgili haberler de aynı zamanda sitemizde güncel olarak paylaşılmaktadır. Son olarak sitemizde yer alan online menü seçeneğinden dünyaca ünlü tüm kahveleri ve fiyatları kontrol edebilirsiniz.
Kahve sektörüne başarılı bir giriş yapan firmamız Kahve Tiryakisi adı altında yeni şubelerini açmaya devam etmektedir. Yatırımcılarımızın da desteğiyle ülke genelinde çok sayıda bayilik açmayı hedeflerken bu konuda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacındayız. Afrika kahvelerinden Hindistan kahvelerine, Etiyopya kahvelerinden Kenya kahvelerine kadar arayıp da bulamadığınız her türlü kahve çeşidini bayiliklerinde hizmet olarak sunan firmamız bu konuda müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Franchise bayilik için o halde yapmanız gereken tek şey, web sitemizi ziyaret etmek ve iletişim butonu üzerinden formu doldurmak olacaktır. Sonrasında firma yetkililerimiz en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak taleplerinizi değerlendirecektir. Son olarak, tüm rezervasyon talepleri, istek ve öneriler ile şikâyetlerinizi günün her saati firmamızın telefon numarası üzerinden paylaşabilirsiniz.
Kahve Tiryakisi Yönetimi,

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr