Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Karne sevinçlerini Boeing 737-400 tipi yolcu uçağının önünde kutladılar

ANTALYA’DA TÜRKİYE’NİN İLK TEMATİK LİSE VE PROJE OKULU AKSU UÇAK BAKIM TEKNOLOJİSİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ KARNELERİNİ ALDI. KARNELERİNİ ALAN ÖĞRENCİLER SEVİNÇLERİNİ 2 AY ÖNCE OKULUN BAHÇESİNE KONULAN BOEİNG 737-400 TİPİ YOLCU UÇAĞININ ÖNÜNDE KARNELERİNİ HAVAYA KALDIRARAK KUTLADI.

Karne sevinçlerini Boeing 737-400 tipi yolcu uçağının önünde kutladılar
19 Ocak 2018 - 13:24

Antalya’da Türkiye’nin ilk tematik lise ve proje okulu Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri karnelerini aldı. Öğrenciler sevinçlerini 2 ay önce okulun bahçesine konulan Boeing 737-400 tipi yolcu uçağının önünde karnelerini havaya kaldırarak kutladı.

Aksu ilçesinde 2016’da eğitime başlayan Türkiye’nin ilk tematik lise ve proje okulu Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, karnelerini aldı. Okulda eğitim alan gören 9 ve 10’uncu sınıf 260 öğrenci karnelerini almanın sevincini yaşadı. Öğrenciler sevincini 2 ay önce 3 saatlik çalışma ile okul bahçesine getirilen Boeing 737-400 tipi yolcu uçağının önünde karnelerini havaya kaldırarak kutladı. Uçak önünde öğretmenleriyle birlikte poz veren öğrencilerin ikinci yarı yıl hedeflerini ise okul Müdürü Haldun Çevik açıkladı.

“Antalya’da bir ilk ola drone şenliği yapacağız”

Öğrencilerin 2 hafta boyunca dinleneceğini açıklayan Çevik, “Okulumuz bu dönem içerisinde ilklerin okulu oldu. Birinci dönem dünyada bir ilk olan okul bahçesinde yolcu uçağı projemiz hayata geçti. Bunun gerçekleşmesinde emeği olan Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na teşekkür ederim. İkinci dönem uçağımız müze, kitap, ve sinema salonu olarak hizmet verecek. Antalya’da bir ilk ola drone şenliği yapacağız” açıklamasını yaptı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al