Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kaş Patara’da turizm sevinci

ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİ PATARA KÜLTÜR VE TURİZM TANITMA DERNEĞİ BAŞKANI ARİF OTLU, SEZON ÖNCESİ YAPMIŞ OLDUKLARI FUAR KATILIMLARI VE TANITIMLARININ SEZONDA MEYVESİNİ VERDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Kaş Patara’da turizm sevinci
23 Ekim 2018 - 10:24

Antalya’nın Kaş İlçesi Patara Kültür ve Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Arif Otlu, sezon öncesi yapmış oldukları fuar katılımları ve tanıtımlarının sezonda meyvesini verdiğini söyledi.

2018 yaz sezonunun değerlendiren Patara muhtarı ve Patara Kültür ve Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Arif Otlu, daha önce Patara’nın tanıtımı için sezon öncesinde bir çok çalışma içerisine girdiklerini söyledi. Otlu, “Gerek fuarlarda gerekse yazalı ve görsel medyada Patara’nın tanıtımı için elimizden gelen tüm gayreti sarf ettik. Bu konuda bölge esnafımızın destekleride büyük oldu. Gerek bölgedeki işletmeci arkadaşlarımız gerekse dernek çatısı altında faaliyet gösteren üyelerimiz bu tanıtımlara özveri ile yaklaştılar” dedi.

“Turistler geri döndü”

Otlu, Patara’da 2018 turizm sezonunun bir telafi sezonu olduğunu belirterek, “Daha önceki yıllarda yaşanan krizlerden beli bükülen esnafımız bu sezonda kendini toparlamaya çalıştı. Güzel bir sezon geçirdik. Kaybettiğimiz tüm yerli ve yabancı turistler geri döndü. Bunların yanında yeni turist katılımları da oldu. Ayrıca, Patara antik tiyatro bölgesinde yapılan faaliyetler bölgemize büyük destek sağlamaktadır“ ifadelerini kaydetti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr