Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kaş’ta eğlence mekanlarına sıkı denetim

İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BİLDİRİLEN YAZILI AÇIKLAMAYA GÖRE, ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİNDE BULUNAN 15 EĞLENCE MEKANINA, 20-21 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA UYGULAMA YAPILDI. UYGULAMA, ANTALYA NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNESİNDE TERÖRLE MÜCADELE, GÜVENLİK ŞUBE, ASAYİŞ, KAŞ İLÇE EMNİYET VE NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNDEN OLUŞAN 109 PERSONEL VE NARKOTİK MADDE ARAMA KÖPEĞİNİN KATILIMIYLA YAPILDI.

Kaş’ta eğlence mekanlarına sıkı denetim
22 Eylül 2018 - 17:40

Antalya’nın Kaş ilçesinde 15 eğlence mekanına uygulama yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan 15 eğlence mekanına, 20-21 Eylül tarihleri arasında uygulama yapıldı. Uygulama, Antalya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinesinde Terörle Mücadele, Güvenlik Şube, Asayiş, Kaş İlçe Emniyet ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinden oluşan 109 personel ve narkotik madde arama köpeğinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Uygulamada 372 şahıs ve 4 Araç sorgulanarak, eksiği olan eğlence mekânlarına idari para cezası kesildi. Uyuşturucu ile mücadele alanında herhangi bir suç unsuruna rastlanılmadığı da bildirildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al