Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kaymakam Yiğit, işitme engellileri ağırladı

MANAVGAT KAYMAKAMI MUSTAFA YİĞİT, İŞİTME ENGELLİ VATANDAŞLARI AĞIRLADI.

Kaymakam Yiğit, işitme engellileri ağırladı
05 Aralık 2018 - 16:04
banner

Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit, işitme engelli vatandaşları ağırladı.

Manavgat’ta yaşayan işitme engelli vatandaşlar, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Kaymakam Mustafa Yiğit’i ziyaret etti. Manavgat Kaymakamlığında gerçekleşen ziyarette, işitme engelliler, karşılaştıkları sorunları aktarırken, Kaymakam Yiğit, sorunlarla ilgili telefonla talimatlar vererek acilen çözümlenmesini istedi.

Mustafa Yiğit, “ülkemizin büyük bir kısmında görülmeyen hizmetleri gördüğünüz için sizler çok şanslısınız. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyemizde sizlere ve diğer engelli vatandaşlarımıza hizmet veren Guddusi Aydın arkadaşımız var. Hayatı birlikte yaşamak adına sizlerin yaşamını kolaylaştırmak için gereken her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Sadece engelliler gün ve haftasında değil her zaman sizlerin yanındayız” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co