Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kedi ve Köpeklerde Tasma Kullanımı

Kedi ve Köpeklerde Tasma Kullanımı
28 Ocak 2022 - 14:34

Kedi ve Köpeklerde Tasma Kullanımı

Hareket etmeyi ve koşmayı seven kediler ve köpekleri kontrol edebilmek için tasma kullanmanız gerekir. Köpek tasması çeşitleri farklı uzunlukları ile yürüyüşlerde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Hareket etmeleri için yeterli zincir uzunluğu ve boyun tasması ile hareket özgürlüğüne sahip olacaklar ve kontrol edebileceksiniz. Kedi tasması son dönemlerde kullanımı artan seçenekler arasında yer alıyor. Sürekli ev içinde olan kedileri dışarı çıkarmak ve gezdirmek isterseniz kedilerin vücut yapılarına özel olarak tasarlanmış tasmaları kullanabilirsiniz.

Köpek Tasma Çeşitleri

Köpekleri bahçe gibi belirli bir alanda tutmak için köpek bağlama tasması çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Özellikle bekçi köpeği ve bahçede yaşayan köpekler için kullanılan bu tasmaların zincirleri güçlendirilmiş çelik ve metal gibi dayanıklı materyallerden üretilir. Belirli bir alan içerisinde hareket edebilecekleri uzun zincirler çok fazla uzaklaşmalarını engelleyecektir. Köpek gezdirme tasmaları ise genellikle halat ve ince zincirlerden oluşur. Köpeklerinizin ön patilerinden giydirebileceğiniz tasmalar ile yürüyüşlerde köpeğiniz tasmayı hissetmeyecektir.

Juen Pet Market online pet shop sitesinde bir çok ürünün yanı sıra pek çok farklı tasma çeşidini bulabilirsiniz. Tasmalar takma şekilleri ve kullanım amaçlarına göre farklı şekillerde tasarlanır. Takma yerlerine göre köpek boyun tasması ve köpek göğüs tasması çeşitleri bulunur. Göğüs tasmaları hareketli ve büyük köpekleri kontrol etmekte sizlere yardımcı olur. Güvenli bir seçenek ararsanız emniyet kemerli tasma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yürüyüş eğitimlerinde sizlere çok yardımcı olacak bir tasma seçeneği de köpek eğitim tasmaları olacaktır. Özel tasarımı ile yürüyüş esnasında köpeğinizin tasmaya asılmasını engelleyerek sorunsuz yürümeye teşvik eder.

Köpek gezdirme tasması ile yürüyüşlerde kullanabileceğiniz farklı renk ve materyalden üretilen tasma seçenekleridir. Otomatik uzayan ve kısalan otomatik tasmalar da kullanım avantajı sağlayan modeller arasında yer alır. Onlarca köpek tasmasına Juen Pet Market aracılığı ile buradan ulaşabilirsiniz.

Kedi Tasma Çeşitleri

Kediler genellikle ev içinde yaşayan ve ev ortamına alışkın canlılardır. Bu sebeple dışarda yapacağınız yürüyüşlerde kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Kedi tasmaları kedilerinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Kedileri rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanan yapısı göğüsten ve gövdeden kedilerinizi sarar ve hareketlerini kısıtlamaz. Ayarlanabilir yapısı ile kedilerinizin genişliğine göre sıkılaştırabilirsiniz. Kedi gezdirme tasması çeşitleri pek çok renkten ve tasarımdan oluşan modelleri ile oldukça şık görünüştedir.

Kedi boyun tasması çeşitleri boyundan bağlanan ve gezdirme zincirine uzanan kedi tasmalarıdır. Otomatik kedi tasması ise uzunluğunu kedilerinizin hareketlerine göre ayarlayan bir zincir yapısına sahiptir. Böylece kedileriniz belirli bir mesafeye kadar ilerleyebilir. Parkta ve sokakta kedi tasmaları ile kedilerinizi güvenle gezdirebilirsiniz. Çeşitli tasma tasarımlarından zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Kedi tasması çeşitlerini ve kedileriniz için ihtiyacınız olan bir çok ürünü Juen Pet Market’ten karşılayabilirsiniz. Kaliteli ürün ve avantajlı fiyatları ile kedi tasmalarını buradan inceleyerek hızlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat