Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kemer logolu uçak ilk uçuşunu yaptı

Kemer Belediyesi ile Onur Air arasında yapılan protokol ile Kemer logosu yerleştirilen yolcu uçağı ilk seferini yaptı. Moskova’dan gelen Kemer uçağı, Antalya Havalimanı’nda turizmciler tarafından karşılandı.

Kemer logolu uçak ilk uçuşunu yaptı
07 Eylül 2017 - 17:26

Kemer Belediyesi ile Onur Air arasında yapılan protokol ile Kemer logosu yerleştirilen yolcu uçağı ilk seferini yaptı. Moskova’dan gelen Kemer uçağı, Antalya Havalimanında turizmciler tarafından karşılandı.

Kemer Belediyesinin çalışmasıyla Onur Air’in bir uçağının ön kısmına Kemer’in logosu işlendi. Kemer logolu uçak ilk uçuşunu Moskova-Antalya arasında gerçekleştirdi. Uçağı Antalya Havalimanında Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı ve Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Mustafa Gül, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Tayyar Gül, Kemer Otelciler Birliği (KEMOTEB) Başkanı Turan Bayar ve Onur Air yetkilileri karşıladı.

Yolcuları uğurladılar

Uçakta incelemeler yapan protokol üyeleri ve turizmciler uçağın içinde de pilot ve uçuş personeli ile sohbet etti. Daha sonra Kaymakam Feslihan, Başkan Gül ve turizmciler Kemer logolu uçağın yeni seferinde yolculuk yapacak misafirlere Kemer ile ilgili tanıtım materyalleri vererek ‘iyi yolculuklar’ diledi.

Kemer Belediyesi olarak Türkiye’de bir ilke imza attıklarını kaydeden Başkan Gül, “Yaklaşık 2 aydır bu konu üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Türkiye’de ilk defa bir belediye böyle bir çalışma yapıyor. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘istikbal göklerdedir’ sözü doğrultusunda Kemerimizin ismini göklere yazdırmanın onurunu yaşıyoruz. Bu uçakla uçan tüm yolcuların hafızalarına Kemerimizin ismi kazınacak. Bunu önemli bir tanıtım çalışması olarak görüyoruz” dedi.

“1 milyon Rus’a ulaşılacak”

Yapılan anlaşma gereği diğer uçaklarda da tanıtım yapılacağını kaydeden Başkan Mustafa Gül, “Onur Air’in Rusya’ya gidecek bütün uçaklarında Kemer tanıtımı ile ilgili broşür ve harita hediye edilecek. Bu da 1 milyon turiste ulaşmamızı sağlayacak. Çünkü firma yılda 1 milyon Rus taşıyor. Bu turistlerin hepsine Kemer ile ilgili tanıtım materyalleri verilecek. Bu projeye katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

kemer haber

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al