Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kemer’de çıkan yangında üç iş yeri zarar gördü

ANTALYA’NIN KEMER İLÇESİNDE MÜLKİYETİ BELEDİYEYE AİT BİR ÇARŞIDA YANGIN ÇIKTI. ÇIKIŞ SEBEBİ HENÜZ BELİRLENEMEYEN YANGINDA BİR KIRTASİYE DÜKKANI TAMAMEN YANARKEN İKİ İŞ YERİ DE ZARAR GÖRDÜ.

Kemer’de çıkan yangında üç iş yeri zarar gördü
11 Aralık 2018 - 1:38

Antalya’nın Kemer ilçesinde mülkiyeti belediyeye ait bir çarşıda yangın çıktı. Çıkış sebebi henüz belirlenemeyen yangında bir kırtasiye dükkanı tamamen yanarken iki iş yeri de zarar gördü.

İlçenin merkezindeki Lise Caddesi üzerinde bulunan belediye çarşısındaki bir kebapçı ile kırtasiye dükkanı arkasından dumanlar yükselmesi üzerine Antalya Büyükşehir İtfaiyesi müdahale etti. İşyerlerinin ve konutların yoğun olara bulunduğu bölgede çıkan yangın korkuya sebep oldu. Vatandaşların da yardımcı olduğu söndürme çalışmaları ile yaklaşık bir saat içinde kontrol altına alındı. Yangının elektrik kontağından çıkmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al