Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kemer’de çöp yangını palmiye ağaçlarını kül etti

Kemer’de çöp yangını palmiye ağaçlarını kül etti
14 Ağustos 2017 - 18:58

Antalya’nın Kemer ilçesinde araziye dökülen çöpler alev aldı, otel lojmanlara bölgesinde çıkan yangın itfaiyenin 5 saatlik çalışmasıyla kontrol altına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Çamyuva Mahallesi Deniz Caddesi 1. Sokak yakınına yıllardır dökülen çöp ve atıklar bilinmeyen bir nedenle alev aldı. Öğleye doğru çıkan yangın, Antalya Büyükşehir Belediye İtfaiyesi ve Orman İtfaiyesine ait toplam 6 söndürme aracının müdahalesiyle yaklaşık 5 saatte kontrol altına alınabildi. İtfaiye ekipleri, alevlerin yanan alanın yakınında bulunan otel lojmanlarına ve portakal bahçelerine sıçramaması için gayret sarf etti. Çöp ve atıkların bulunduğu alana, 2013 yılında bir otelin yenileme çalışmaları sırasında nakledilmiş olan çok sayıda palmiye ağacı ve küçük ağaç da yangından zarar gördü.

Yangının kıyısında bulunan bir otel lojmanı sorumlusu olan Sefa Beytekin, boş alana çöp ve diğer atıkların bırakıldığını, hurdacılık yapan bazı kişilerin de gelip çöpü karıştırdıklarını ve bu esnada sigara içtiklerini, ayrıca alanda çok sayıda şişe ve cam kırığı bulunduğunu belirterek yangının bunlardan biri yüzünden çıkmış olabileceğini söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -