Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez 2. Çocuk Filmleri Festivali başladı

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN ÇOCUKLARI SİNEMA İLE BULUŞTURAN 2. ÇOCUK FİLMLERİ FESTİVALİ BAŞLADI. ÇOCUK FİLMLERİ FESTİVALİ, 30 NİSAN TARİHİNE KADAR DEVAM EDECEK.

Kepez 2. Çocuk Filmleri Festivali başladı
18 Nisan 2018 - 12:08

Kepez Belediyesi’nin çocukları sinema ile buluşturan 2. Çocuk Filmleri Festivali başladı. Çocuk Filmleri Festivali, 30 Nisan tarihine kadar devam edecek.

Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen Çocuk Filmleri Festivali’nde çocuklar yaşıtları ile birbirinden güzel filmleri izleme ve yeni arkadaşlıklar edinme imkanı buluyor. Antalya’da farklı günlerde ve farklı noktalarda gerçekleştirilecek olan sinema günlerinin ilkine bir alışveriş merkezinin sinemaları ev sahipliği yaptı. Çocukları sinema ile buluşturan etkinliğin ilk gününde 200 öğrenci, birbirinden güzel filmler izlediler.

Mutlu çocuk, mutlu gelecek

Çocukları çok önemsediklerini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepezli çocuklarımızın mutluluğu için yapabileceklerimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın hem eğitim, hem de sosyalleşmeleri açısından hizmetlerimizi seferber ediyoruz. Kepez’de çocuk meclisi kurduk. Okullarımıza bilişim sınıfı açtık. Mahallelerimizi bilgi evleri ve etüt merkezleri ile buluşturduk. Kepez’in Çocukları Meclisin Konukları projesi ile binlerce çocuğumuzu meclis salonunda ağırladık. Çocuklarımız için belediye tiyatromuz her sezon yeni oyun sahneledi. Çocuklarımız bizim için çok değerli. Mutlu çocuk, mutlu gelecek demektir. Çocuklarımızı çok seviyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al