Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez Belediyesi, Ramazan ayında 66 mahallede iftar sofrası kuracak

KEPEZ BELEDİYESİNİN, İLÇEDEKİ 66 MAHALLEDE İFTAR SOFRASI KURMA GELENEĞİ, BU YIL VARSAK MAHALLELERİNDE BAŞLAYACAK.

Kepez Belediyesi, Ramazan ayında 66 mahallede iftar sofrası kuracak
03 Mayıs 2018 - 10:50

Kepez Belediyesinin, ilçedeki 66 mahallede iftar sofrası kurma geleneği, bu yıl Varsak mahallelerinde başlayacak. İlk iftar sofraları, Varsak’taki Esentepe Mahallesi 7103 sokak, Şelale Mahallesi 7304 sokak ve Demirel Mahallesi Yeşil Gözde Sitesi yanında kurulacak. Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerifin de okunacağı Ramazan sofralarında eller dualar için açılacak.

Kepez’in 66 mahallesinde iftar

Kepez’in 66 mahallesi’nde kurulacak olan Ramazan sofralarında hemşehrileri ile bir araya gelecek olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Onbir ayın sultanı Ramazanı gelin Kepez’de karşılayalım” diyerek tüm Antalyalıları Kepez’deki iftar sofralarına davet etti. Başkan Tütüncü, “Eğer biz birlikte bir aile isek, o zaman beraber iftar etmeliyiz, lokmamızı paylaşmalıyız. Birlik ve beraberlik olmayı, kardeş olmayı başarmalıyız. Bu düşüncenin ürünü olarak 66 mahallemizin tamamında iftar sofrası kuruyoruz. İftar sevincini halkımla paylaşmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al