Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez Belediyesi’nden okul bahçelerine temizlik

KEPEZ BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, 2018-2019 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILININ BAŞLAMASINA SAYILI GÜNLER KALA İLÇEDEKİ TÜM OKULLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPTI.

Kepez Belediyesi’nden okul bahçelerine temizlik
09 Eylül 2018 - 9:48
banner

Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala ilçedeki tüm okullarda temizlik çalışması yaptı.

Yaz mevsimi boyunca cadde ve sokaklarda yapılan yıkama çalışmaları okulların açılmasına sayılı günler kala okul bahçelerine taşındı. Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki okulların bahçelerinde hummalı bir çalışma başlattı. Çocukların daha temiz ortamda eğitim görmeleri ve oyun oynamalarını sağlamak amacıyla okulların bahçelerinde detaylı bir temizlik çalışması yapıldı. Ekiplerin süpürge araçları ile yıkadıkları okul bahçeleri, temiz bir görünüme kavuştu.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim