Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez Belediyesi’nden sokak hayvanlarına destek

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ(SAGDAN1), KENTİN ÖNCÜ HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARINDAN ANTALYA CANDOST DERNEĞİNİ AĞIRLADI.

Kepez Belediyesi’nden sokak hayvanlarına destek
25 Mayıs 2018 - 10:08
banner

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Candost Derneğini ağırladı.

Antalya Candost Derneği Başkanı Arife Yanık ve yönetimi Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti. Bakımevi ve sokak hayvanlarının şartlarının iyileştirilmesi noktasında görüşmenin yapıldığı toplantıda Başkan Tütüncü, ilçede eksikliklerin giderilmesi noktasında gereken desteği vereceklerini bildirdi. Yanık ise bundan sonra Kepez Bakımevi ile işbirliği içinde çalışacaklarını belirterek, “Belediyeden bir ekip bakımevine gideceğiz. Ormandaki hayvanların hali yakından görülecek. Ayrıca kısırlaştırma operasyonlarının arttırılmasını istedik. Hayvan koruma görevlileri ile iş birliği içinde çalışmayı talep ettik. Belediye ile uyum içinde çalışırsak çok daha fazla sokak hayvanına uygun şartları sağlayabiliriz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co