Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez Devlet Hastanesi’ne uluslararası ilgi

ANTALYA’DA 7-11 KASIM TARİHLERİNDE DÜZENLENEN ULUSLAR ARASI İSLAM DÜNYASI SAĞLIK TURİZMİ KONSEYİ ORGANİZASYONUNA KATILAN KEPEZ DEVLET HASTANESİ, FARKLI ÜLKELERDEN 40 KİŞİLİK HEYETİ HASTANEDE AĞIRLADI. ÜLKELERİNDE HASTANE ÇALIŞANLARI VE ÖZEL SAĞLIK SİSTEMİ YÖNETİCİLERİNDEN OLUŞAN HEYET KEPEZ DEVLET HASTANESİNDE YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

Kepez Devlet Hastanesi’ne uluslararası ilgi
10 Kasım 2018 - 10:48
banner

Antalya’da 7-11 Kasım tarihlerinde düzenlenen Uluslararası İslam Dünyası Sağlık Turizmi Konseyi organizasyonuna katılan Kepez Devlet Hastanesi, farklı ülkelerden 40 kişilik heyeti hastanede ağırladı. Ülkelerinde hastane çalışanları ve özel sağlık sistemi yöneticilerinden oluşan heyet Kepez Devlet Hastanesinde yerinde incelemelerde bulundu.

Hastane Yöneticisi Op.Dr.Ramazan Gürkan’ın açılış konuşması ile başlayan program katılımcıların Geleneksel Tamamlayıcı Tıp (GETAT) polikinliği VE Palyatif Servisini ziyareti ile son buldu . Hastanenin fiziki yapısı ve hastanede yapılan özellikli işlemler de heyetin ilgi odağı oldu.

Kepez Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Ramazan Gürkan “İslam ülkelerinin tarih boyunca siyasi ve kültürel anlamda bir araya gelme çabaları her zaman olmuştur.Bizler de,sağlık turizmi alanında,siyasi ve kültürel yakınlığımız bulunan bu ülkelerle bir araya gelerek, İslam dünyasında ortak bir çalışma yapma gayretindeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ’ın sağlık turizmi alanında koyduğu hedeflere ,sağlık Bakanımız Sayın Uzm.Dr. Fahrettin Koca’nın himayesinde Kepez Devlet Hastanesi olarak hizmet etmeye devam edeceğiz. ‘’ dedi

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co