Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez gençleri geleceğe sağlam hazırlıyor

KEPEZ BELEDİYESİ, GENÇLERİN SOSYAL NİTELİKLİ BİREYLER OLMALARI İÇİN GEREKLİ ALT YAPIYI SUNUYOR.

Kepez gençleri geleceğe sağlam hazırlıyor
26 Şubat 2018 - 10:26
banner

Kepez Belediyesi, gençlerin sosyal nitelikli bireyler olmaları için gerekli alt yapıyı sunuyor.

Kepez Belediyesi, en yoğun mesaiyi yarının büyüklerine harcıyor. Bilgi evleri, etüt merkezleri, kütüphaneler ve okullara kitap yardımları, trafik eğitim parkı, yaz ve kış spor okulları, çocuk meclisi, müzik okulları gibi bir çok proje ile el üstünde tutulan gençler ve çocuklar Kepez’de en ön planda geliyor. Kepez Belediyesi’nin girişimleri ile zararlı alışkanlıklardan uzak tutulan gençler, eğitim, kültür, sanat, spor ve müzikle büyüyen bir nesil olarak başarılı işlere imza atıyor.

Tütüncü: “Gençlerimiz kendilerini geliştirmeli”

Toplumun gençlere ve onların fikirlerine ihtiyacı olduğunu, ancak bu şekilde daha ileriye gidilebileceğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Gençler, en büyük dinamiğimizdir. Bizler yaptığımız yatırımlarla gençleri teşvik etmemiz gerekiyor. Kepez Belediyesi olarak gençleri geleceğimiz olarak görüyoruz ve onların doğru ortamlarda doğru şekillerde kendilerini geliştirmesi için gece gündüz mesai harcıyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -