Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez İlçe Emniyetten huzur toplantıları

Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü, huzur toplantılarını Teomanpaşa Mahallesi’nde devam etti.

Kepez İlçe Emniyetten huzur toplantıları
15 Aralık 2017 - 13:02

Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü, huzur toplantılarını Teomanpaşa Mahallesi’nde devam etti.

Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde ilgili birimlerin de katılımıyla emniyet ve güvenlik hizmetlerini daha ileri seviyelere çıkarmak, mahallelerle ilgili sorunları ilgili kurum, kuruluş ve vatandaşlarla işbirliği yapmak, muhtarlar vasıtasıyla polis-halk ilişkilerini güçlendirmek, suç ve suçluyla etkin mücadele etmek, suçluların yaşam alanlarını daraltarak, vatandaşların suçla mücadele yapması gerekenler konusunda bilinçlendirme toplantılarına devam ediyor. Teomanpaşa Mahallesi, Fatma Nur Çelik İmam Hatip Ortaokulu Toplantı Salonunda, 6 mahalle muhtarı, okul yöneticileri, cami imamları, esnaf ve yaklaşık 80 vatandaşın katılımıyla huzur toplantısı düzenlendi.

Toplantıda, mala karşı suçların fırsat suçu olduğu, vatandaşların keşke dememesi amacıyla gerekli güvenlik tedbirlerini almaları gerektiği ve suçla mücadele de vatandaşların desteğinin önemi vurgulandı.

Öte yandan mahallelerde yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerileri, emniyetin yaptığı çalışmalar ve uygulamaların devam etmesi gerektiği bildirildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al