Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez Kalkınma Vakfı öğrencilere umut oldu

KEPEZ BELEDİYESİ KALKINMA VAKFI, ELDE ETTİĞİ KAZANÇ İLE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE EL UZATIYOR. VAKIF, BİNLERCE KEPEZLİYE EKMEK, ÖĞRENCİLERE DE EĞİTİM DESTEĞİ SAĞLIYOR.

Kepez Kalkınma Vakfı öğrencilere umut oldu
05 Aralık 2018 - 11:38
banner

Kepez Kalkınma Vakfı, 10 yılda 16 bin 159 öğrenciye umut oldu.

Kepez Belediyesi Kalkınma Vakfı, elde ettiği kazanç ile ihtiyaç sahiplerine el uzatıyor. Vakıf, binlerce Kepezliye ekmek, öğrencilere de eğitim desteği sağlıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün göreve geldiği 2009 yılında sadece 6 öğrenciye eğitim desteği sağlayabilen Kepez Kalkınma Vakfı, 10 yılda 16 bin 159 öğrenciye umut oldu.

İhtiyaç sahiplerine ücretsiz ekmek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çocukların ve gençlerin eğitimlerine büyük önem verdiklerini belirterek, “Kepez’den alınan her ekmekle sizde burslu okuyan öğrencilerimize destek olabilirsiniz” dedi. Kepez Kalkınma Vakfı, ilçede bulunan yardıma muhtaç kişilere de bir evin temel yiyecek maddesi olan ekmeği de ücretsiz götürüyor. Vakıf, 2009 yılından itibaren 3 milyon 772 bin 800 adet ekmeği ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co