Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez Kitap Fuarı’nda okurlar yazarlarla buluşuyor

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN 152 YAYINEVİ VE 134 YAZARIN KATILIMIYLA BU YIL İLKİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ KEPEZ KİTAP FUARI, YAZARLAR İLE OKURLARI BULUŞTURAN SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR.

Kepez Kitap Fuarı’nda okurlar yazarlarla buluşuyor
01 Nisan 2018 - 11:50
banner

Kepez Belediyesi’nin 152 yayınevi ve 134 yazarın katılımıyla bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Kepez Kitap Fuarı, yazarlar ile okurları buluşturan söyleşi ve imza günlerine ev sahipliği yapıyor.

Kepez Belediyesi’nin Mimar Sinan Kongre Merkezi, kitap fuarı kapsamında binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Görkemli bir açılışla kapılarını ziyaretçilerine açan Kepez Kitap Fuarı, 152 yayınevi, 134 yazar, 48 söyleşi ve 8 atölye çalışmasına ev sahipliği yapıyor. Kepez Kitap Fuarı’nın ikinci gününde 27 yazar okurlarıyla buluştu. İmza günleri kapsamında kitaplarını okurlarının adına hitaben imzalayan yazarlar, Düden Salonu’nda gerçekleşen söyleşilerde de yüzlerce okuruyla yüz yüze gelme fırsatı buldu. Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Mücahit Küçükyılmaz, Doktor Feridun Kunak, Eylül Ayça Karakuş, Gülbahar Kurtoğlu, Ahmet Şimşirgil, Saniye Bencik Kangal, Caner Yaman, Mehmet Ercan gibi kendi alanında usta kalemlerden oluşan 27 yazar Kepez Kitap Fuarı’nın ikinci gününde okuyucuları ile bir araya geldi. Söyleşilerde yüzlerce kişiye hitap eden yazarlar, hem kitaplarını anlattı, hem de okurlarıyla güncel sohbetler etti. Düden Salonu’nunda gerçekleşen söyleşi etkinliklerinde ziyaretçiler salonu tıklım tıklım doldurdu.

Rekor sayıda katılım

Kepez’de çok önemli bir fuara ev sahipliği yaptıklarını ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, yıllarca mezbelelik olarak atıl durumda olan bir araziye önce Antalya’nın en güzel kongre merkezini, ardından da bu merkezde Kepez’in ilk kitap fuarını hizmete sunarak önemli bir adım attıklarını söyledi. Tütüncü, rekor sayıda katılımın gerçekleştiği ve 8 Nisan’a kadar çeşitli etkinliklerle devam edecek olan Kepez Kitap Fuarı’na tüm Antalyalıları davet etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co