Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’de ‘Cumhuriyet Sergisi’ açılıyor

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN KATKILARIYLA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI’NDA, 95. YILA ÖZEL 95 ESER ADLI ‘CUMHURİYET SERGİSİ’ DÜZENLENECEK.

Kepez’de ‘Cumhuriyet Sergisi’ açılıyor
15 Ekim 2018 - 11:44

Kepez Belediyesi’nin katkılarıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, 95. Yıla Özel 95 Eser adlı ‘Cumhuriyet Sergisi’ düzenlenecek.

Dokumapark Modern Sanatlar Galerisi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95.’nci yılında eşsiz bir sergiye ev sahipliği yapacak. Kepez Belediyesi’nin katkıları ve ressam Zübeyde Özsoy Yavuz’un küratörlüğü’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda 95. Yıla Özel 95 Eser adlı ‘Cumhuriyet Sergisi” düzenleniyor. Bu yıl 4.’ncüsü düzenlenecek olan sergi 17 Ekim Çarşamba saat 14.00’da sanatseverlere kapılarını aralayacak.

Sanatseverler Kepez’de buluşuyor

Türkiye’nin dört bir yanından sanatçıların ve eserlerinin Antalya da sanatseverlerle buluşturulacağı serginin açılış konukları arasında Devrim Erbil’de yer alacak. Geleneksel olarak düzenlenen sergi, geçen yılda 94. Yıla Özel 94 Eser ile düzenlenmiş ve sanatseverlerin büyük ilgisini görmüştü.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al