Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’de evde sağlık hizmetleri

Kepez Belediyesi, evde sağlık hizmetlerine devam ediyor.

Kepez’de evde sağlık hizmetleri
26 Aralık 2017 - 12:08
banner

Kepez Belediyesi, evde sağlık hizmetlerine devam ediyor.

Kepez Belediyesi tarafından gerçekleştirilen evde sağlık hizmeti, yatağa bağlı, bakıma muhtaç, yaşlı ve yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara ücretsiz olarak sunuluyor. Evde diş hekimi, evde berber, evde fizyoterapi gibi yenilikler ekleyerek bu alanda en kapsamlı hizmeti sunan Kepez Belediyesi, 66 mahallede yüzlerce hastaya ulaşıyor. Her mahallenin ayrı bir dosyasının bulunduğu evde sağlık merkezinde her hastanın gereksinimleri de ayrı ayrı not alınarak, çalışmalar titizlikle yürütülüyor.

İlaçlar halk eczanesinden

Kepez Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi olarak yürüttüğü halk eczanesi projesinden elde edilen ilaçlar, evde sağlık hizmetinden yararlanan vatandaşlara şifa dağıtıyor. Evlerdeki fazla ilaçların atılmasına engel olarak, milli servete sahip çıkan Kepez Belediyesi, bu ilaçları ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak götürüyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -