Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’de iş garantili meslek kursu kayıtları başladı

KEPEZ BELEDİYESİ VE İŞKUR İŞBİRLİĞİ İLE ANTALYA KEPEZ MESLEK EDİNDİRME KURSLARI(AKMEK), İŞ GARANTİLİ YENİ KURSLAR AÇIYOR.

Kepez’de iş garantili meslek kursu kayıtları başladı
30 Ocak 2018 - 12:52
banner

Kepez Belediyesi ve İŞKUR işbirliği ile Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları(AKMEK), iş garantili yeni kurslar açıyor.

Kepez Belediyesi’nin bir sosyal hizmeti olan AKMEK, yeni dönemde yeni hizmetlere imza atıyor. İŞKUR işbirliği ve IC Hotels güvencesi ile açılacak kat hizmetleri ve servis komi kursları, başarılı kursiyerlerine yüzde yüz iş garantisi de verecek. Altınova Kurs Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan kurslar için başvurular Sakarya Kurs Merkezi’ne yapılacak. Kat Hizmetleri için yaşları 18 ile 40 arasında değişen bay ve bayan kursiyerler, servis departmanı içinde 18 ile 28 yaş aralığında bay ve bayan kursiyerler alınacak.

Kurs kayıtları başladı

AKMEK Altınova Kurs Merkezi’nde yaklaşık iki aylık bir kurs döneminden geçen başarılı olarak sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri, IC Hotels’de iş imkanı bekliyor. Yüzde yüz iş garantisi sunan meslek edindirme kursları Kepez Belediyesi’nin istihdama katkı sağlamak amacı ile ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Kepez’de istihdamı desteklemek amacı ile Kepez Belediyesi öncülüğünde düzenlenen proje ile onlarca kursiyer iki aylık eğitimin ardından kendi alanlarında uzman personeller olarak iş başı yapacaklar.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -