Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’de milli maç heyecanı

Kepez’de milli maç heyecanı
23 Haziran 2024 - 11:45

A Milli Futbol Takımının EURO 2024 kapsamında Portekiz ile oynadığı maç, Kepez Belediyesi tarafından Dokuma Park’a kurulan dev ekranda binlerce Antalyalı tarafından izlendi.

Kepez Belediyesi’nin Dokuma Park’a kurduğu dev ekran ile Antalyalılar,  milli maç heyecanını bir arada yaşadı. Maç öncesi erken saatlerde Dokuma Park’a akın eden Antalyalılar, ellerinde Türk bayrakları ile milli takımı desteklemek için hazır bulundular. Her yaştan sporseverin katıldığı etkinlikte, coşku ve heyecan doruk noktasına ulaştı. Kepez Belediyesi, vatandaşların rahatça maçı izleyebilmeleri için tüm gerekli hazırlıkları yaparak, dev ekran kurulumundan oturma düzenine kadar her detayı titizlikle planladı. Kepez Belediyesi Başkan Yardımcıları Durmuş Değer ve Evrim Yalçın’da milli maçı Dokuma Park’a kurulan dev ekrandan izledi. Maçın başlamasıyla birlikte Dokuma Park’ta adeta nefesler tutuldu. Maç boyunca Antalyalılar ellerindeki Türk bayraklarını sallayarak ve tezahüratlar yaparak milli takıma destek verdiler.

Kaynak:Antalya Kepez Belediyesi

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr