Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’de yeşillendirme çalışmaları

Kepez Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde 5 bin metrekarelik yeni bir park çalışması gerçekleştirdi.

Kepez’de yeşillendirme çalışmaları
20 Temmuz 2017 - 11:16

Kepez Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde 5 bin metrekarelik yeni bir park çalışması gerçekleştirdi.

Kepez Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne 5 bin metrekarelik yeni bir semt parkı inşa etti. Yeni yeşil alanların oluşturulduğu parkta çocuk oyun alanları, oturma grupları, spor aletleri, koşu ve yürüyüş yolları bulunuyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 6765 Sokak ile 6769 Sokak’ın birleşiminde yer alan park, mahalle ve çevresine yeni bir yaşam alanı kazandırarak, bölgede yaşayanların spor, dinlenme ve yeşil alan ihtiyacına yanıt verecek. Peyzaj çalışmaları da sona eren park projesi, çevre mahallelere de hizmet verecek.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni yapılan parkı, mahalle ve ilçeye hayırlı olmasını temenni ederek, çalışmaların farklı mahallelerde de devam edeceğini ve ilçenin yeni yaşam alanlarına kavuşacağını belirtti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al