Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’deki okula Muratpaşa’dan asfalt

MURATPAŞA BELEDİYESİ, KEPEZ’DE BULUNAN ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU’NUN BAHÇESİNİ ASFALTLADI.

Kepez’deki okula Muratpaşa’dan asfalt
14 Kasım 2018 - 11:58
banner

Muratpaşa Belediyesi, Kepez’de bulunan Özel Eğitim Meslek Okulu’nun bahçesini asfaltladı.

Muratpaşa Belediyesi, yaklaşık 4.5 yıllık süre içinde 2 milyon 642 bin 926 metrekare alanda 544 bin 860 ton asfalt çalışması yaptı. Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kaleiçi bölgesinin mahalleri hariç ilçenin her mahallesinde çalışmalar yaparken aynı zamanda, okul, cami ve diğer kurum ve kuruluşlarının taleplerini de karşılıyor.

Sadece bu yıl içinde 40 okulun basit tamir, tadilat, bahçe asfaltlanması, oyun ve spor alını çizgilerini yenilenmesi gibi iş ve işlemlerini yerine getiren Muratpaşa Belediyesi, gelen talep doğrultusunda; Kepez’de bulunan ve özel öğrencilerin meslek edinmesine yönelik eğitimlerini sürdüren Özel Eğitim Meslek Okulu’nun bahçesinde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -