Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez’den 19 Mayıs Konseri

KEPEZ’DEKİ OKULLARDA OKUYAN ÖĞRENCİLERDEN OLUŞTURULAN KEPEZ BELEDİYESİ ÇOCUK VE GENÇLİK SENFONİ ORKESTRASI, ‘19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’ KONSERİ VERDİ.

Kepez’den 19 Mayıs Konseri
22 Mayıs 2018 - 12:02
banner

Kepez’deki okullarda okuyan öğrencilerden oluşturulan Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası, ‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’ konseri verdi.

Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası, ‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel konser verdi. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konseri şef Engin Beslek yönetti. 128 çocuk müzisyenin yer aldığı senfoniye, Kepez Kent Orkestrası da eşlik etti. Konser repertuarında secret carden, serenat, swan lake, pavane, barcorulle fron, adagıo, god father, titanik, çoban yıldız, tango, al yazmalım, carmen, çalı kuşu, love story ve palladio gibi çok sayıda unutulmaz eser yer aldı.

Muhteşem Performans

Genç yetenekler muhteşem bir akordeon performansı sergiledi. Kepez’deki okullarda okuyan çocuk ve gençlerden oluşan orkestranın muhteşem performansı izleyenlerden tam not aldı. Türk Müziği ve Batı Müziği eserlerinin harmanlandığı konserde Türk Sanat müziği koro eğitmenlerinden Eda Öztürk Deniz ve Kepez Kent Orkestrası solisti Özkan Karaeroğlu da birbirinden özel şarkılarla konsere renk kattılar.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim