Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez’den çocuklara müzikli masal

Kepez’den çocuklara müzikli masal

Kepez’den çocuklara müzikli masal
06 Kasım 2017 - 10:44
banner

Kepez Belediyesi, çocuklara yönelik ücretsiz müzikli masal okuma etkinliği başlattı.

İstanbul, Ankara ve İzmir’deki özel tiyatro topluluklarının bilet karşılığı sunduğu gösterinin benzerinde, Kırmızı Başlıklı Kız, Ağustos Böceği ile Karınca, son olarak da Kurt ve Üç Oğlak adlı masallar müzik ve anlatım eşliğinde oynanıyor.

Her Salı Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde tekrarlanacak olan etkinliğin prömiyerine, Kepez Belediyesi’nin iki kreşi ile Gülgün Nihat Ömür İlkokulu öğrencileri izledi. Kepez Belediyesi Teomanpaşa Etüt Merkezindeki üniversiteye hazırlık öğrencilerinin gönüllülük esasıyla oynadığı gösteriyi izleyen minikler, her masalın anlatımının ardından, ‘bir daha, bir daha’ diyerek alkışlı tempo tuttu.

Haftada 2 gösterim

İlk gösterimi izleyenler arasında bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çocuklara yönelik birçok etkinliğin yapılmasını teşvik ettiğini söyledi. Tahmin ettiğinden daha güzel bir gösteriyle karşılaştığını anlatan Tütüncü, “İtiraf etmeliyim ki, beklediğimden daha iyi bir gösteri izledim. Sahnedeki kardeşlerimi kutluyorum. Bundan sonra salı ve cumartesi günleri yapılması kararını aldık” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co