Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’den eğitime destek

Kepez Belediyesi eğitime destek amacıyla her yıl gerçekleştirdiği forma dağıtım töreninin ikincisini Süleyman Demirel Ortaokulu’nda gerçekleştirdi.

Kepez’den eğitime destek
15 Ekim 2017 - 11:23

Kepez Belediyesi eğitime destek amacıyla her yıl gerçekleştirdiği forma dağıtım töreninin ikincisini Süleyman Demirel Ortaokulu’nda gerçekleştirdi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım Solak, meclis üyeleri ve muhtarlar ile birlikte okul öğrencilerine yazlık ve kışlık olmak üzere bin 600 okul forması hediye etti. Belediyelerin eğitim alanında bir sorumlulukları olmamasına karşın, ilçede eğitimde fırsat eşitliği sunmak için çalıştıklarını belirten Tütüncü, yeni formaların öğrenicilere hayırlı olmasını temenni etti.

Kepez’in 8 yılda çağ atlayarak eğitimde sağlıkta, imarda, sporda ve şehircilikte parmakla gösterilen, örnek olan bir belediye haline geldiğini ifade eden Tütüncü, Süleyman Demirel İlkokulu öğrencilerine forma dağıtım töreninde, aydınlık yarınlar hedefiyle gelecek nesiler için çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Öğrencilerin her birine yazlık ve kışlık okul formaları hediye eden Başkan Tütüncü, törende okul öğrencilerine bir de Anadolu Oyuncak Müzesi gezisi sözü verdi.

Eğitime yapılan desteğin aslında ülkemizin aydınlık geleceğine katkı sağladığını söyleyen Başkan Tütüncü, belediyeciliğin merkezine her zaman çocukları ve eğitimini aldıklarını, her alanda çalışmalar yürütseler de Kepez Belediyesi’nin en çok eğitim alanında imzasının olduğunu dile getirdi. Tütüncü, bu yıl da geçtiğimiz yıl gibi 20 binden fazla öğrenciye forma dağıtacakları müjdesini de törende yaptığı konuşmada vatandaşlarla paylaştı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat