Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez’den evlenecek çiftlere talasemi testi desteği

KEPEZ BELEDİYESİ , SAĞLIK MERKEZİ LABARATUVARI İLE EVLİLİK VE NİKAH İŞLEMLERİ ÖNCESİ İSTENEN TALASEMİ TANI TESTİNİ ÇİFTLERE UYGUN FİYATLA SUNUYOR.

Kepez’den evlenecek çiftlere talasemi testi desteği
19 Şubat 2018 - 11:22
banner

Kepez Belediyesi , Sağlık Merkezi labaratuvarı ile evlilik ve nikah işlemleri öncesi istenen talasemi tanı testini çiftlere uygun fiyatla sunuyor. Yeni evlenecek çiftlerin yaptırması zorunlu olan talasemi tanı testi için özel sağlık hizmeti veren kurumların dörtte bir fiyatına hizmet veriliyor. Çalışma kapsamında ilçede, bugüne kadar yaklaşık 10 bin kişiye düşük ücrette hizmet imkanı sağlandığı bildirildi. Kepez Belediyesi ayrıca evde sağlık, halk eczanesi, diyetisyen gibi çalışmalarını da sürdürüyor.

“Vatandaşımızın yanındayız”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni evlenecek olan çiftlere verdikleri bu hizmetle binlerce vatandaşı yüzlerce liralık masraftan kurtardıklarını söyleyerek, evlilik gibi kutsal bir yapıya küçük de olsa destek vermekten mutluluk duyduklarını belirtti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazan