Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’den modern taksi durakları

KEPEZ BELEDİYESİ, TENEKE TAKSİ DURAKLARININ YERİNE İLÇEYE 35 TANE MODERN TAKSİ DURAĞI KAZANDIRDI.

Kepez’den modern taksi durakları
22 Ekim 2018 - 12:12

Kepez Belediyesi, teneke taksi duraklarının yerine ilçeye 35 tane modern taksi durağı kazandırdı.

Kepez’deki taksici esnafının daha modern taksi duraklarında hizmet vermesini de sağlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bugüne kadar ilçeye 35 tane modern taksi durağı kazandırdıklarını söyledi.

“Esnaf ülkenin bel kemiği”

Göreve geldiğinde taksici esnafına yakışmayan tenekeden taksi duraklarının olduğunu hatırlatan Başkan Tütüncü, “Şimdi ise taksici esnafımız içinde tuvaleti, mutfağı, dinlenme alanı olan modern taksi duraklarında hizmet veriyor. Bir ülkenin bel kemiği esnafıdır. Her zaman esnafımızın yanı başında olduk. Belediye başkanlığım boyunca terazinin topuzunu hep esnafımızdan yana kullandık. Esnafımıza kapımız sonuna kadar açık” dedi.

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce 11 adet, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ‘nce 24 adet olmak üzere toplamda ilçeye 35 adet modern taksi durağı kazandırıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr