Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’in işçileri yeni yılın ilk ikramiyesini aldı

KEPEZ BELEDİYESİ, 2018 MALİ YILININ İLK İKRAMİYE ÖDEMESİNİ İŞÇİ PERSONELİNE YAPTI.

Kepez’in işçileri yeni yılın ilk ikramiyesini aldı
25 Ocak 2018 - 14:26
banner

Kepez Belediyesi, 2018 mali yılının ilk ikramiye ödemesini işçi personeline yaptı.

Kepez Belediyesi, 298 işçi personeline toplam 422 bin 621 Türk Lirası ikramiye ödemesi yaptı. Kıdem, hizmet yılı ve kadro vasıflarına göre işçi personel, bin 400 ile bin 500 Türk Lirası arasında ikramiye alacak. İkramiye tutarları da işçilerin banka hesabına yatırıldı.

Çalışanlarına karşı cömert bir belediye olduklarının altını çizen Belediye Başkan Hakan Tütüncü, “Kepez’in gelişmesinde, güzelleşmesinde çalışanlarımızın emeği büyük. Kendilerine gayretlerinden, emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Yol arkadaşlarım olarak gördüğüm çalışanlarıma maaşlarını, sosyal haklarını alın terleri kurumadan zamanında ödenmesine hep önem verdik. Böylede devam edeceğiz. 2018 yılının ilk ikramiyesini de işçi kardeşlerimizin hesaplarına yatırdık. Tüm işçilerimiz, ikramiyelerin aileleriyle güle güle harcasınlar” dedi.

Çalışanına cömert belediye

Personeline, borcu olmayan bir belediye olduklarının altını çizen Tütüncü, “9 yıllık görev süremiz boyunca tüm çalışanlarımızın hukukuna büyük bir özen gösterdik. 2009’da göreve geldiğimizde, işçilerimizin geçmiş yıllara ait birikmiş ücret alacakları vardı. Bunu ödedik. Dönemimizde işçilerimize ödememiz gereken, ücret, fazla mesai, özendirme ve ikramiye gibi tüm alacaklarını, alınlarının teri kurumadan, günü gününe; hatta gününden önce ödedik, ödüyoruz, ödemeye de devam edeceğiz. Toplu sözleşme dönemlerinde ise çalışanlarımıza hep en yüksek ücreti takdir ettik. Banka promosyonunun tamamını çalışanlarına ödeyen ilk belediye de Kepez’dir.”

Başkan Hakan Tütüncü, geçtiğimiz yıl, taşeron işçisine ikramiye ödemesi yapan Antalya’da ilk ve tek belediye olduklarını da hatırlattı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -