Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’in okulları yeni sezona hazırlanıyor

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçede fiziki yeterlilik konusunda destek isteyen okulları 2017- 2018 eğitim-öğretim sezonuna hazırlıyor.

Kepez’in okulları yeni sezona hazırlanıyor
06 Eylül 2017 - 14:29
banner

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçede fiziki yeterlilik konusunda destek isteyen okulları 2017-2018 eğitim-öğretim sezonuna hazırlıyor.

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü, talep eden tüm okulların yardımına koşuyor. Okulların bahçe düzenlemesi, duvar, bahçe demiri ve ferforje tadilatları, ısıtma- soğutma sistemlerindeki arızaların giderilmesi, aydınlatma planlamaları, sahne yapımı, oyun ve spor alanları gibi birçok konuda destek sağlayan Kepez Belediyesi ekipleri, yaz boyunca kaliteli bir eğitim için gerekli koşulları sağlamaya çalıştı.

Belediyenin eğitim seferberliği

Okullar arasında düzenlenen akademik, şiir, edebiyat, resim gibi birçok yarışmanın ana organizatörü konumuna gelen belediye, bu yönüyle eğitim camiasının da gönlünde yer bırakıyor. Kepez’in eğitim standartlarını yükseltmek için tüm imkanları seferber etmeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepezli öğrencilerin imkanlarının diğer öğrencilerle aynı seviyeye getirmek için her türlü fedakarlığa hazırız” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -