Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepezli çocukların sinema keyfi

Kepez Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan Kepezpark Varsak sinema salonları haftanın iki günü Kepezli çocuklara özel hizmet veriyor.

Kepezli çocukların sinema keyfi
01 Ocak 2018 - 12:26
banner

Kepez Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan Kepezpark Varsak sinema salonları haftanın iki günü Kepezli çocuklara özel hizmet veriyor.

Kepez Belediyesi tarafından hizmete açılan sinema salonları, çocuk filmleri izlemek için koltukları dolduran miniklere hizmet veriyor.

Günde 300 çocuk sinema izliyor

Film izlemek için uzak noktalara gitmek zorunda kalan vatandaşların ayağına son teknoloji ile film keyfi sunan Sinemasal Park sinema salonları her perşembe ve cuma kapılarını Kepezli çocuklara açıyor. Daha önce hiç sinemaya gitmemiş çocukların çoğunlukta olduğu projeden günde yaklaşık 300 çocuk yararlanıyor. Kepez’in farklı noktalarında eğitim gören öğrenciler, haftanın iki günü Kepez Belediyesi’nin araçları ile taşınarak tesislere ulaştırılıyor.

Her şey çocuklar için

Kepezpark Varsak’ta bulunan sinema salonlarında son teknoloji görüntü ve ses sistemi ile ilk sinema deneyiminin heyecanını yaşayan Kepezli çocuklar salonlarda çocuk filmleri izliyor. Her yıl ortalama 40 bin öğrenciyi beyaz perde ile buluşturan proje Kepez Belediyesinin çocuk hizmetleri alanında örnek bir davranışı olarak sürdürülüyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co