Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepezliler doğa ile buluşuyor

Kepez Belediyesi’nin ‘7’den 70’e Doğa Yürüyüşü’ devam ediyor.

Kepezliler doğa ile buluşuyor
19 Aralık 2017 - 13:04
banner

Kepez Belediyesi’nin ‘7’den 70’e Doğa Yürüyüşü’ 2018 yılında da devam edecek.

Kepez Belediyesi’nin sunduğu sağlık ve spor hizmetlerinden biri olan ‘7’den 70’e Doğa Yürüyüşü’ ile 2017 yılında bir çok noktaya gezi gerçekleştirildi. Perge Antik Kenti ile başlayan 2017 yılı yürüyüş takvimi, her ay farklı noktalara yapılan keşiflerle Cebel Ovası’nda sonlandı. 2018 yılı için yeni bir planlama yapacak olan yürüyüş grubu, Kepez’den de yeni kaşifler kazanmaya devam edecek.

Doğayı keşfediyorlar

Sayıları yaklaşık 4 bin kişiye ulaşan 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü grubu, en özel rotalara yeni yılda da hareket edecek. Kepez Belediyesi’nin ücretsiz olarak sunduğu hizmet ile vatandaşlar, deneyimli rehberler eşliğinde doğayı keşfediyor. Farklı yaş ve meslek grubundan Akdeniz’in en özel coğrafyalarında yürüyüş yaparak günlük hayatın koşuşturmasından uzaklaşan katılımcılar, sezon boyunca ormanda ve deniz kenarlarında yeni rotalar keşfetmeye devam edecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co