Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Genç, CHP Gençlik kollarını ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Döşemealtı İlçe Gençlik Kolları yönetimini ağırladı.

Başkan Genç, CHP Gençlik kollarını ağırladı
19 Aralık 2017 - 13:18

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Döşemealtı İlçe Gençlik Kolları yönetimini ağırladı.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, CHP Döşemealtı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Gökçe ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. 3 Aralıkta yapılan Genel kurulla seçilen Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleriyle görüşen Genç, ilçede gençlere yönelik yapılan yatırımlar ve faaliyetler hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genç, “Yeni yönetimi kutluyor ve başarılar diliyorum. Biz belediye olarak gençliğe büyük önem veriyoruz. Döşemealtı Gençlik Meclisi ilçe gençlerinin gelişimine ve yerel yönetimlere dahil olmalarına büyük katkı sağlıyor. Ayrıca inşaatı devam eden Gençlik merkezi ile bir çok aktivitenin yapılabileceği sosyal bir tesisi siz gençlerin hizmetine sunacağız. Açılışta arkamda sizlerden oluşan bir Gençlik ordusu bekliyorum” diye konuştu.

Gençlerden kütüphane kurma sözü

CHP Döşemealtı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Gökçe de Başkan Genç’e kendilerine ve ilçe gençliğine verdiği destek nedeniyle teşekkür ederek, “Gençlik merkezini yakından takip ediyoruz. Bizlerde ilçe gençliği olarak kendi adımıza dahil olmak istiyoruz. Bu nedenle Gençlik Merkezi içerisinde yapılacak olan kütüphaneyi biz kurmak istiyoruz. Bütün kitaplarını biz temin ederek katkı sağlamak istiyoruz” diye konuştu.

CHP Gençlik Kolları üyeleri Başkan Genç’e ailesiyle birlikte çekilen bir fotoğrafın karakalem resmini hediye ederek sürpriz yaptı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat