Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kilitli çelik soyunma dolaplarının ihracatı gün geçtikçe artıyor !

Kilitli çelik soyunma dolaplarının ihracatı gün geçtikçe artıyor !

Kilitli çelik soyunma dolaplarının ihracatı gün geçtikçe artıyor !
13 Ocak 2022 - 20:12

Kilitli çelik soyunma dolaplarının ihracatı gün geçtikçe artıyor !

İster kurumsal bir firma olsun ister de bireysel bir kullanıcı, çelik dolaplar günümüzde oldukça rağbet görmektedir. İmalathaneler ve fabrikalarda genellikle demir dolaplar kullanılmaktadır. Mavi yakalı personeller, beyaz yakalı personeller, tüm çalışanlar az veya çok metal dolapları kullanmaktadır. Mavi yakalı personeller iş yerine geldiğinde günlük temiz kıyafetleri ve ayakkabılarıyla gelmektedir. İş yerinde elbiselerini değiştirip, iş elbiselerini giymeleri gerekmektedir. Bunun için de bir takım ürünlere ihtiyaç vardır. Burada ahşap veya metal olması bir seçenektir. Fakat genellikle iş yerleri çelik dolap tercih etmektedir ve de bu model soyunma dolabı olmaktadır. Bunun nedeni ahşap dolaplara kıyasla çok uzun ömürlü olması ve soyunma dolabı fiyatlarının cazip olmasıdır. Güncel soyunma dolapları modelleri ve fiyat bilgileri için yukarıdaki bağlantıya tıklayınız.

Kilitli metal dolaplar mavi yakalı bir çalışan için şirketteki en önemli malzemelerin başında gelmektedir. İçerisine günlük temiz kıyafetlerini, elbiselerini, cüzdan, telefon gibi kişisel eşyalarını kilitli çelik dolaplar içerisinde saklamaktadır. Soyunma dolaplarının kilit mekanizması asma kilit modüllü, anahtarlı kilitli veya şifreli elektronik kilitli olarak kullanılmaktadır. Sac giyinme dolabı kapılarında menteşe sistemi, asma kilit modülü, havalandırma panjuru, isimlik gibi alanlar mevcuttur. İşyeri dolaplarında metal konik ayak sistemi bulunur ve giyinme dolaplarının alt kısmı rahatlıkla temizlenebilir.

Beyaz yakalı personeller için de elbette farklı tip modeller mevcuttur. Günlük ofis kullanımı için dosya dolabı ve klasör dolabı gibi metal dolap modelleri tercih edilmektedir. Beyaz yakalı personeller ofis ortamında çalıştığı için kilitli anahtarlı çelik dosya dolaplarına ihtiyaç söz konusudur. Metal klasör dolaplarının içerisine raf veya bir takım küçük malzemeler konulmaktadır. Dışarısında 2 adet kapısı ve ispanyolet kilit mekanizması bulunmaktadır. Dosya dolaplarının raflarının yüksekliği isteğe göre ayarlanır. Raflar ve dolapların taban kısmı ekstra güçlendirilmiş takviyelidir böylece içerisine ağırlık konulunca yamulma riski ortadan kaldırılmış olmaktadır.

Günümüzde yükselen döviz kuru nedeniyle Türk malları dış dünyaya göre oldukça cazip kalmaktadır. Bu nedenle de Türk mallarına olan ihracat kapasitesi oldukça artmaktadır. Çelik soyunma dolabı ihracatı bu sebep yüzünden son yıllarda oldukça artmaktadır. Yüksek kaliteli Türk malı soyunma dolapları , tüm dünya tarafından oldukça rağbet görmektedir. Ereğli DKP 6112 Kalite saçtan üretilmiş, ileri teknoloji ürünü bu çelik dolaplar, spor salonları, fabrikalar, devlet kurumları, askeri kurumlar gibi neredeyse tüm sektörlerde oldukça yoğun bir şekilde kullanılır.

Yalnızca soyunma dolapları değil bir çok metal dolap türevlerinin ihracatı da son yıllarda oldukça yaygın yapılmaktadır. Atölye tipi ortamlarda malzeme dolabı çok kullanılır. Çekmeceli malzeme dolapları ağır yükler için üretilmiştir. İçerisine yaklaşık 100 kg ağırlığa kadar her bir rafa malzeme yüklenebilir. İçerisinde çekmeceli ve panolu modelleri de bulunur. Atölyelerde çalışma tezgahı modelleri de çok tercih edilir. Elektrik prizli, aydınlatmalı ve mengeneli çalışma tezgahları iş yeri için olmazsa olmazdır. Üzerinde çalışma yapılabilmesine imkan sağlayan metal atölye tezgahları kutu profil ve saçtan üretilir. Uzun yıllar kullanıma uygundur. Çekmeceli çalışma tezgahları fiyatları için yandaki bağlantıya tıklayınız.

Oto tamirhaneleri ve Kalıphanelerde takımların iş yeri içerisinde rahat taşınması için takım arabası metal versiyonları bulunmaktadır. Tekerlekli, frenli, merkezi kilitli, çekmeceli ve raflı panolu gibi bir çok takım arabaları modeli bulunur. Ofislerde temizlik dolabı da kullanılır. Bir yanı raflı bir yanı elbise askı bölümlüdür. 50 senelik deneyimiyle çelik dolap üretiminde Engin Metal firması ile iletişime geçebilirsiniz. https://www.enginmetal.com.tr/ adresine tıklayarak Engin Metal Çelik Eşya firmasının web adresine ulaşabilirsiniz.  Metal dolaplar uzun süre kullanıma uygundur. Piyasada bir çok ucuz ve kalitesiz işçiliğe sahip dolaplar mevcuttur. Bunun için iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Engin Metal firması ile irtibata geçerek ofisiniz ve işyerininiz için en uygun çelik dolaplara sahip olabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat