Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kırcami parselasyonu askıya çıktı

MURATPAŞA BELEDİYESİ, 10 MAHALLEYİ KAPSAYAN KIRCAMİ İMAR PLANLARI PARSELASYON ÇALIŞMASINI DEĞİRMENÖNÜ KÜLTÜR MERKEZİ’NDE ASKIYA ÇIKARDI.

Kırcami parselasyonu askıya çıktı
29 Kasım 2017 - 16:36
banner

Antalya’nın 30 yıllık kanayan yarası Kırcami imar planlarında Muratpaşa Belediyesi’nin tamamladığı parselasyon çalışmasının Büyükşehir Belediye Encümeni’nce onaylanmasının ardından askı süreci başladı.

Doğuyaka, Topçular, Mehmetçik, Güzeloluk, Zümrütova, Yeşilova, Kırcami, Tarım mahallelerinin tamamı, Fener ile Çağlayan mahallelerinin belli bölümlerini kapsayan plana ilişkin uygulama bilgileri Değirmenönü Kültür Merkezi’nde askıya çıktı.

Uygulama bilgileri parsel malikleri veya yasal temsilcilerine vekaletnameyle birlikte tapu senedi, tapu kaydı ibraz edilmek koşuluyla verilebiliyor. Parselasyon, 28 Aralık Perşembe mesai bitimine kadar askıda kalacak.

Başkan Uysal, Kırcami imar planlarının kentin çözülemez sorunun olarak görüldüğü noktada ilk kez bu aşamaya getirildiğini söyledi. “Milletin hakkı ve hukuku dışında hiçbir kavram bana heyecan vermez” diyerek çalıştıklarını aktaran Başkan Uysal, “Bu süreçte sergilediği işbirliği dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Şimdi çok daha iyi görülecektir ki, planlar yasal olarak nasıl olması gerekiyorsa aynen o şekilde yapıldı. Başka türlü işlere hiç girmedik, girmeyiz, girilmesine de müsaade etmeyiz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co