Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kırcami’den Başkan Uysal’a teşekkür

KIRCAMİ BÖLGESİNİ GELİŞTİRME, GÜZELLEŞTİRME VE KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (KIRYA-DER) BAŞKANI MUSTAFA ÇİVİLER VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL’A TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU.

Kırcami’den Başkan Uysal’a teşekkür
26 Kasım 2017 - 16:49

KIRYA-DER Başkanı Mustafa Çiviler ve yönetim kurulu üyeleri, Kırcami bölgesinin tamamlanan parselasyon çalışması dolayısıyla Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Dernek yönetimi, planlama çalışmalarında özverili çalışmalarından dolayı Başkan Uysal’a teşekkür etti, günün anısına plaket takdim etti.

Başkan Uysal, bölgeye ilişkin uzun yıllardır devam eden plan çalışmalarının ilk kez bu aşamaya getirildiğinin altını çizdi. Bu noktada Kırcami yaşayanları başta olmak üzere muhtarlarının, derneklerin, sivil toplum örgütlerinin sergilediği birlikteliğin çok önemli olduğunu dile getiren Başkan Uysal, “Büyükşehir Belediyesi’yle önemli bir işbirliğini hayata geçirerek plan çalışmasını bu aşamaya getirdik. Planlar, yasal olarak nasıl olması gerekiyorsa aynen o şekilde yapıldı. Bu planlara sahip çıkılması noktasında tek güvencemiz sizsiniz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -