Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Konuksever ve Sinan’da park imecesi

Konuksever ve Sinan’da park imecesi
04 Eylül 2017 - 9:58
banner

Muratpaşa Belediyesi; Sinan ve Konuksever Mahallesi’ndeki iki parkı, mahalle sakinleri ile birlikte revize edip, yeniden yapacak.

Katılımcı, paylaşımcı, şeffaf yönetim anlayışı ile fark oluşturan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde başlattığı uygulama ile mahalle forumlarında şekillenen yeni bir sivil inisiyatif girişimi başlatıldı. Başkan Uysal’ın yeni uygulaması ile Sinan ve Konuksever Mahallesi’ndeki iki park, mahalle sakinleri ile birlikte revize edilip, yeniden yapılacak.

Hangi parklar?

Konuksever ve Sinan Mahalleleri’nde başlatılan çalışma sonucu, bu iki mahallede, muhtarından imamına ve bakkalına tüm mahalle sakinleri, belediye personeli ile birlikte park yapacak. Toplantıların ardından, Konuksever Mahallesi’ndeki,820-790-820/1 Sokak kesişimi ile Sinan Mahallesi’ndeki Pir Sultan Abdal Parkları, vatandaşlarla birlikte yeniden yapılacak.

Neler yapacaklar?

‘Parklarımızı birlikte yapıyoruz’ sloganıyla başlatılan çalışma kapsamında, ilk olarak, mahalle sakinlerinin parkların niteliği ve neler olması gerektiği konusunda fikirleri alındı. Revize planları hazırlanacak olan parkların yeniden inşaasında, mahalle sakinleri ve belediye personeli birlikte çalışarak, gölgelikli banklar, spor aletleri, çocuk oyun grupları monte edecek, aydınlatma, yürüyüş parkurları, mini futbol sahaları yapacak.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dokuma Park’ta yaz eğlencesi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Rotring 500 Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kütük Masa
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eldiven Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Casual Ayakkabı Çeşitleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Avent Biberon
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Uzun Elbise Tercih Nedenleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co