Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Konyaaltı Belediyesi’nden EKPSS kursu

KONYAALTI BELEDİYESİ ETÜT MERKEZİ’NDE İKİ SINIFTA AÇILAN KURS İLE ENGELLİ VATANDAŞLAR SINAVLARA HAZIRLIYOR. 36 ENGELLİ BİREY, TÜRKÇE, MATEMATİK VE SOSYAL BİLGİLER ALANLARINDA EĞİTİM ALIYOR.

Konyaaltı Belediyesi’nden EKPSS kursu
18 Ocak 2018 - 14:41

Konyaaltı Belediyesi, 2018 yılında gerçekleşecek Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) girecek engelli bireyler için ücretsiz kurs açtı.

Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi’nde iki sınıfta açılan kurs ile engelli vatandaşlar sınavlara hazırlıyor. 36 engelli birey, Türkçe, Matematik ve Sosyal Bilgiler alanlarında eğitim alıyor. Kurslar, 22 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşecek EKPSS Sınavı’na kadar sürecek.

Engeli vatandaşların her zaman yanında olduklarını söyleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Meslek sahibi olmak isteyen engelli bireylerimiz yönelik açtığımız kurslar yoğun ilgi görüyor. Engelli bireylerin topluma uyumunda, toplumla bütünleşmesinde bir işe sahip olması büyük önem taşır. Özellikle engelli vatandaşlarımızın aileleri bu kursları çok önemsiyor. Amacımız bütün halkımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar gerçekleştirmek”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr