Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Konyaaltı Belediyesi’nden kadın çiftçiler için tekne turu.

KONYAALTI’NDA ÇİFTÇİLİK YAPAN KADINLAR, KADIN ÇİFTÇİLER BİLGİ VE KÜLTÜR YARIŞMASINA, KONYAALTI BELEDİYESİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN TEKNE TURUYLA MOTİVE OLDU.

Konyaaltı Belediyesi’nden kadın çiftçiler için tekne turu.
24 Ağustos 2017 - 14:36
banner

Konyaaltı’nda çiftçilik yapan kadınlar, Kadın Çiftçiler Bilgi ve Kültür Yarışmasına, Konyaaltı Belediyesi tarafından organize edilen tekne turuyla motive oldu.

Konyaaltı Belediyesi ve Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Kadın Çiftçiler Bilgi ve Kültür Yarışmasının ilk eleme turu tamamlandı. Yarışmaya katılan kadın çiftçiler, 29 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olan yarı final öncesi, tekne turuna çıkarak stres attı.

Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen tekne turu ile kadın çiftçiler sabah erken saatte Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Gürbüz tarafından uğurlanarak Kaleiçi Yat Limanı’ndan açıldı.

1.ye 15 bin, 2.ye 10 bin, 3.ye ise 7 bin 500 lira para ödülünün verileceği yarışmanın finali 7 Ekim 2017 tarihinde Antalya Kültür Merkezi’nde yapılacak. Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen tekne gezisiyle yarı final ve final öncesi stres atan, Sıçan Adası ve Çaltıcak Koyu’nda denize girip dinlenen kadın çiftçiler gün boyu gönüllerince eğlendiler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co