Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Konyaaltı Emekli Kahvesi’nde TSM konseri

Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesi’nde Türk Sanat Müziği (TSM) konseri verildi.

Konyaaltı Emekli Kahvesi’nde TSM konseri
08 Kasım 2017 - 13:26

Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesi’nde Türk Sanat Müziği (TSM) konseri verildi.

Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesi’nde Türk Sanat Müziği sanatçısı Ayşe Atlı, orkestrasıyla birlikte emekli vatandaşlara konser verdi. Ayşe Atlı, orkestra şefi Mustafa Coşkun’un yönetiminde bir birinden değerli eserlerini emekli vatandaşlar için seslendirdi. Söylediği Türk Sanat Müziğinin birbirinden seçkin parçalarıyla emeklilere keyifli dakikalar yaşattı.

Kent Gönüllüleri Projesi kapsamında Emekliler Kahvesi’nde bir çok farklı etkinlik yaptıklarını dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu etkinlikler içinde emeklilere doğru nefes alma teknikleri eğitimi de verdiklerini söyledi. Bununla birlikte yine bir konser düzenlediklerini ifade eden Muhittin Böcek, “Bu konserlerimiz yoğun ilgi gördü. Projemiz kapsamında Türk Sanat Müziğinin usta ismi Ayşe Atlı, orkestrasıyla birlikte Emekli Kahvemizde sahne aldı. Emeklilerimiz bu tür etkinliklerle hem sosyalleşiyor, hem de eski günleri yad ediyor. Projemiz kapsamında bu türden etkinliklerimiz devam edecek” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al