Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

KORENDER 30 öğrenciyi giydirdi

KORENDER, 30 Öğrenciyi Giydirdi (ADEM DURMAZ/ ANTALYA-İHA)

KORENDER 30 öğrenciyi giydirdi
13 Aralık 2017 - 16:33

Korkuteli Engelli Aileler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KORENDER), 30 öğrenciyi giydirdi.

KORENDER, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. KORENDER, kış mevsimi öncesi maddi durumu kötü olan Kızılcadağ Ortaokulu, İmam Hatip Ortaokulundaki 30 öğrenciye mont ve ayakkabı yardımı yaptı.

Hayırsever insanların destekleriyle toplanan botlar ve montlar Korkuteli Belediyesine ait bir araca yüklenerek, Dernek Başkanı Gülsüm Kabadayı ve Başkan Yardımcısı Gülşen Güler ile birlikte Kızılcadağ Ortaokulu, İmam Hatip Ortaokuluna götürüldü.

KORENDER Başkanı Gülsüm Kabadayı, dernek olarak sürekli projeler ürettiklerini belirterek, “Sosyal sorumluluk gereği özellikle eğitim konulu projeleri her zaman önemsiyoruz. Derneğimizi yeni kurduk. Eğitime katkı adına üyelerimizle beraber uzun bir süredir ‘ne yapabiliriz’ diye çalıştık. Daha sonra “Sarmaşık gülleri” projesi kapsamında çocuklarımız üşümesin projemizle eğitime katkı alanındaki projemizin ilkini gerçekleştirdik. Bu projenin sadece ilçemize değil, Türkiye’ye örnek olmasını ümit ediyoruz” dedi.

Eğitim konusunu özellikle önemsediklerini dile getiren Kabadayı, ” Sivil toplum kuruluşlarımızın, hayırseverlerimizin, vatandaşlarımızın hepsine buradan sesleniyoruz. Sadece Korkuteli’ne seslenmiyoruz, Türkiye’ye sesleniyoruz. Diyoruz ki sizin de bir “Sarmaşık gülleri” projemiz var. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ellerinden tutarak projemizi Türkiye’ye örnek bir konuma getirebileceğiz. Bu konuda ilçe halkımıza çağrıda bulunarak bu tür projelerin devamı için desteklerini bekliyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat