Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

-Korkuteli Devlet Hastanesine 6 Yeni Doktor Atandı

Korkuteli Devlet Hastanesine 6 Yeni Doktor Atandı (ADEM DURMAZ/ANTALYA-İHA)

-Korkuteli Devlet Hastanesine 6 Yeni Doktor Atandı
24 Aralık 2017 - 15:30
banner

Korkuteli Devlet Hastanesine 6 branşta 6 yeni doktor ataması yapıldı. Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran;“teşkilat olarak girişimlerimiz sonucu 6 yeni doktor ataması yapıldı ve ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Ataması gerçekleşen doktorlar Ayşin Mutlu Tomaç (Psikiyatri), Aziz Doğru (Kulak Burun Boğaz), Benan Akın (Acil Servis), Ercan Çelik (Radyoloji), Selma Genç (Anestezi), Soner Şimşek (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları) bölümünde görev yapacak.

Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Eke bu atama ile birlikte hastanenin kadrosunun ikiye ulaştığını belirterek ” İlçe halkına en üst seviyede hizmet vermeye devam ediyoruz. Devlet hastanesi olarak sağlıkta kaliteyi artırmak ve vatandaşlara bu konuda gerekli hizmeti vermek gayreti içerisindeyiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -