Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Korkuteli Devlet Hastanesi’ne yeni Başhekim

Antalya’nın Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimliğine Üroloji Uzmanı Dr. Nihat Ateş atandı.

Korkuteli Devlet Hastanesi’ne yeni Başhekim
29 Aralık 2017 - 9:34

Antalya’nın Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimliğine Üroloji Uzmanı Dr. Nihat Ateş atandı. Başhekim Ateş ile birlikte yeni başhekim yardımcıları, İdari ve Mali İşler Müdürü ve yardımcısı ile Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ve yardımcıları da görevlerine başladı.

Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Eke’nin Antalya Atatürk Devlet Hastanesine atanmasıyla boşalan Başhekimliğine Üroloji Uzmanı Dr. Nihat Ateş atandı. Başhekim Ateş ile birlikte yeni başhekim yardımcıları Diş hekimi Aydın Yörük ile Başhekim Yardımcısı Patoloji Uzmanı Dr. Günnur Bilgin, İdari ve Mali İşler Müdürü Resul Arıtürk ve Müdür yardımcısı Abdullah Ergül ile Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ahmet Yurtseven ile Müdür yardımcısı Ayşenur Altınok İnce’de görevlerine başladı.

Başhekim Op. Dr. Nihat Ateş, “Ben ve ekip arkadaşlarım bugün itibari ile göreve başladık. Hizmet kalitesini artırmak için ekip arkadaşlarımızla birlikte çok çalışacağız. Hastanemizde eksik olan uzman doktorların getirilmesi için çalışma yapacağız. Umarım hastanemize ve ilçemize çok iyi hizmet ederiz. Allah utandırmasın” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat