Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Korkuteli’de grup yolları asfaltlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuleti İlçesi’nde 28 kilometrelik Naldöken grup yollarını asfaltla kaplıyor.

Korkuteli’de grup yolları asfaltlandı
19 Temmuz 2017 - 12:24

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuleti İlçesi’nde 28 kilometrelik Naldöken grup yollarını asfaltla kaplıyor.

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Korkuteli Naldöken mevkiindeki grup yolunu asfaltla buluşturuyor. Kırsal Hizmetler ekipleri, kış mevsimi boyunca alt yapı ve genişletme çalışması yaptığı Naldöken-Kemerağzı-Karataş- Köseler, Naldöken-Bozova ve Naldöken-Kargın-Esenyurt grup yollarında asfalt çalışması başlattı.

Bu kapsamda 10 kilometrelik Naldöken-Kemerağzı-Karataş- Köseler grup yolundaki asfalt çalışmaları tamamlandı. 12 kilometre uzunluğundaki Naldöken-Bozova grup yolu da asfaltla kaplandı. Ekipler, 6 kilometre uzunluğundaki Naldöken-Kargın-Esenyurt grup yolunda ise çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Korkuteli Koordinatörü Mahmut Bilgiç ve Esenyurt Mahalle Muhtarı Mustafa Kubuz ile birlikte asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Akdemir, “Korkuteli’nin bu bölgesinde bulunan grup yoları özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılıyor. Hatta Korkuteli’nin en yoğun kullanılan grup yolu diyebilirim. Genişletip güvenli hale getirdiğimiz yollarımızı, asfaltlayarak konforlu hale getirdik. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al