Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Korkuteli’de yol çalışmaları

BAŞKAN İRBAN SÖZÜNÜ TUTTU (ADEM DURMAZ/ANTALYA-İHA)

Korkuteli’de yol çalışmaları
01 Ağustos 2018 - 11:42
banner

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban Ulucak Mahallesinde yapılan yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Eski adıyla Sımandır olarak bilinen Ulucak Mahallesine giderek çalışmaları yerinde inceleyen Başkan İrban’a Korkuteli Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Memioğlu ve Ulacak Mahalle Muhtarı Fikret Ayanoğlu eşlik etti.

Ulucak Mahallesi ve Sımandır Susuzu olarak adlandırılan bölgede yapılan yol çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan İrban aynı anda birçok mahallede yol çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. “Korkuteli Güzel Olacak sözüyle yola çıktık” diyen Başkan İrban, “ Asfalt ve kilitli parke taşı çalışmalarımız birçok mahallemizde devam ediyor. Yol çalışmalarının yapıldığı mahallelerimizden birisi olan Ulucak mahallemizdeyiz. Burada kilitli parke taşı yapımı ve asfalt için zemin çalışması yapılıyor. Aynı zamanda Ulucak Mahallemizin Susuz olarak adlandırılan bölgesinde de zemin çalışması devam ediyor” dedi.

Başkan İrban Ulucak mahallesindeki stabilize ve kilitli parke taşı döşenen yollarda incelemeler yaptıktan sonra vatandaşlarla sohbet etti. Ulucak Mahalle Muhtarı Fikret Ayanoğlu başkan İrban teşekkür ettiklerini ifade ederek şunları söyledi: “ Başkanımız mahallemize hizmet getiriyor. Susuz ve merkezde yol çalışmaları başlattı. İrban başkanımız bize verdiği sözü yerine getirdi. Kendisine, başkan yardımcılarına ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -