Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Korkuteli’nde kurban kesim kursu tamamlandı

Korkuteli’nde Kurban Kesim Kursu Tamamlandı (ADEM DURMAZ/ ANTALYA-İHA)

Korkuteli’nde kurban kesim kursu tamamlandı
18 Ağustos 2017 - 15:46
banner

Korkuteli Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen büyük ve küçükbaş hayvan kesim kursu sona erdi. 19 saat süren Kurban kesim kursu, Mezbahada düzenlenen uygulama ile sona erdi.

Korkuteli Sevim-Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi Müdürü Öznur Taşkan, “Kurban Bayramı öncesinde küçükbaş ve büyükbaş hayvan kesimi konusunda açılan kursa 20 kursiyerin katıldığını söyledi. Kursta, katılımcılara teorik eğitimin yanı sıra mezbahada uygulamalı eğitim verildiğini ifade eden Taşkan, “Kursta her aşamada yapılması gerekenler uzman kasaplar ve veterinerler tarafından kursiyerlere uygulamalı olarak gösterildi. Kursun açılmasında katkısı olan herkese ve katılımlarından dolayı kursiyerlerimize teşekkür ederim” dedi.

eyler vardır. Her işi, ehli olan kişilerin yapması gerekmektedir. Bizlere bu konuda destek veren herkese teşekkür ediyorum. Kursiyerlerimize de katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum’ dedi.

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co